La conduttrice polacca Kinga Rusin la scorsa sera ha presenziato ad una festa privata organizzata da Beyoncé e Jay-Z e durante la serata ha parlato con Adele per un paio di minuti…non riconoscendola!

A raccontare il curioso aneddoto è stata proprio la conduttrice su Instagram pubblicando quella che è stata a tutti gli effetti una “foto rubata” alla festa, dato che – come raccontato – era stato vietato a tutti di scattare foto.

“Alla festa privata di Beyoncé e Jay-Z ho parlato con Adele di scarpe! So che sembra una storia surreale, ma ve la racconto dall’inizio: eravamo circa 200 persone, in un piccolo club, c’era la migliore musica ed il divieto di scattare le foto. La strada principale era chiusa e sorvegliata e l’ingresso era dalla porta della cucina in modo che nessuno venisse fotografato. […] la conversazione con Adele è iniziata parlando dei miei tacchi alti e onestamente non l’avevo riconosciuta, perché ora è magra come una virgola! Abbiamo parlato e riso fin quando non mi ha detto il suo nome”.

Poi la conduttrice ha cambiato argomento rivelando di aver parlato anche con Rihanna, Leonardo DiCaprio, Jay-Z, Kim Kardashian, Bradley Cooper e chi più ne ha più ne metta.
Ecco la foto incriminata:

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa…😉 Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Diddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie 😉. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬…

Un post condiviso da Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) in data: 10 Feb 2020 alle ore 9:42 PST

The post Incontra Adele ma non la riconosce: “Ora è magra come una virgola!” (FOTO) appeared first on BitchyF .

internal_server_error<![CDATA[WordPress &rsaquo; Errore]]> 500